De Koninklijke Liberty Yacht Club is er voor de leden. Ongedwongen serviceverlening aan alle zeilers en motorbootvaarders.

Wedstrijdkalender Galgenweel eenheidsklassen

Wedstrijdkalender eenheidsklassen GALGENWEEL

VEZEGA WEDSTRIJDKALENDER 2016 ORGAN.
ZONDAG 21/02/16 N CADET – EUROPE – OK – SNIPE – OPTIMIST – FINN RYCB
ZATERDAG 12/03/16 N ANTWERP SNIPE CUP ASC/VVW
ZONDAG 13/03/16 N ANTWERP SNIPE CUP ASC/VVW
ZONDAG 20/03/16   N OK – SNIPE – EUROPE – SPIROU KLYC
ZATERDAG 02/04/16 C SLOEPENKOERS SODIPA
ZONDAG 10/04/16 N NATIONALE WEDSTRIJD ALLE KLASSEN (GEEN JEUGD) SODIPA
ZONDAG 24/04/16   N OPTIMIST – CADET KLYC
ZATERDAG 30/04/16 N FJ – LASER – Lrad – L4,7 – SNIPE – FB (start 11.00u) SRNA
ZONDAG 01/05/16 N FJ – LASER – Lrad – L4,7 – SNIPE – FB SRNA
WOENSDAG 04/05/16 Hemelv. G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 1  (start 19.30u) VVW
VRIJ-ZON 06 – 08/05/16 Hemelv. C SAILABILITY VLAANDEREN (Hansa-klasse) RYCB
WOENSDAG 11/05/16 G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 2 (start 19.30u) SODIPA
ZATERDAG 14/05/16 C ZATERDAGCUP SODIPA
WOENSDAG 18/05/16 G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 3 (start 19.30u) SRNA
ZONDAG 22/05/16 N NATIONALE WEDSTRIJD (LASER – LaserRad – OK – FJ) SODIPA
WOENSDAG 25/05/16 G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 4 (start 19.30u) RYCB
ZATERDAG 28/05/16   C DIKKE BUIKENRACE KLYC
ZONDAG 29/05/16 N SPROT CUP (SNIPE) RYCB
WOENSDAG 01/06/16   G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 5 (start 19.30u) KLYC
ZONDAG 05/06/16 N CHOCOLADE RACE (SNIPE) VVW
WOENSDAG 08/06/16 G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 6 (start 19.30u) SODIPA
WOENSDAG 15/06/16 G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 7 (start 19.30u) VVW
WOENSDAG 22/06/16   G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 8 (start 19.30u) KLYC
VRIJDAG 24/06/16 C LANGSTE DAG (AVONDWEDSTRIJD) SODIPA
WOENSDAG 29/06/16 G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 9 (start 19.30u) SRNA
WOENSDAG 06/07/16 Zomer G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 10 (start 19.30u) RYCB
WOENSDAG 13/07/16 Zomer G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 11 (start 19.30u) KLYC
WOENSDAG 20/07/16 Zomer G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 12 (start 19.30u) VVW
WOENSDAG 27/07/16 Zomer G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 13 (start 19.30u) SODIPA
WOENSDAG 03/08/16 Zomer G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 14 (start 19.30u) SRNA
WOENSDAG 10/08/16 Zomer G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 15 (start 19.30u) RYCB
WOENSDAG 17/08/16 Zomer G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 16 (start 19.30u) KLYC
ZATERDAG 20/08/16 Zomer G CLUBKAMPIOENSCHAP SODIPA SODIPA
WOENSDAG 24/08/16 Zomer G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 17 (start 19.30u) VVW
ZATERDAG 27/08/16 Zomer G FUNCUP (einde ZEILSCHOOL) OPTI/FEVA/TERA/VAGO VVW
WOENSDAG 31/08/16 Zomer G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 18 (start 19.30u) SODIPA
ZONDAG 04/09/16 N NATIONALE WEDSTRIJD (SNIPE – FIREBALL – OK – FJ) SODIPA
WOENSDAG 07/09/16 G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 19 (start 19.30u) SRNA
ZATERDAG 10/09/16   BK OBK OK  (start 12 u) KLYC
ZONDAG 11/09/16   BK OBK OK KLYC
WOENSDAG 14/09/16 G VEZEGA MIDWEEKCHALLENGE RACE 20 (start 19.30u) RYCB
ZATERDAG 17/09/16 C CLUBKAMPIOENSCHAP VVW VVW
ZONDAG 18/09/16   C CLUBKAMPIOENSCHAP KLYC KLYC
ZATERDAG 24/09/16   BK OBK FJ (start 12 u) KLYC
ZONDAG 25/09/16   BK OBK FJ KLYC
ZONDAG 02/10/16 N SNERT RACE (SNIPE) – Reserve OBK VVW
ZONDAG 09/10/16 BK OBK FB VVW
ZATERDAG 15/10/16 C VYF Q-CUP RYCB
ZONDAG 16/10/16   N OPTIMIST – CADET KLYC
DON – ZON 20-23/10/16 N ANTWERP CITY CUP (2.4mR klasse) RYCB
ZATERDAG 29/10/16 C POKERZEILEN SODIPA
DINSDAG 01/11/16 Herfst G HALLOWEEN- en MASKESCUP VEZEGA (VVW)
ZATERDAG 05/11/16 Herfst N L – LR (KAMPIOEN DER KAMPIOENEN) RYCB
ZONDAG 06/11/16 Herfst N ANTWERPSE HANDJES (SNIPE – FJ) VVW
ZONDAG 13/11/16 N SPECULOOS RACE ( F – L – LR – L4.7 – OK – SN – FJ ) RYCB
C = Clubwedstrijd – G = Galgenweelwedstrijd – N = Nationale Kalenderwedstrijd – BK = Belg.Kampioenschap