De Koninklijke Liberty Yacht Club is er voor de leden. Ongedwongen serviceverlening aan alle zeilers en motorbootvaarders.

Wedstrijdkalender VYF eenheidsklassen

Alle wedstrijden starten om 10u stipt! Tenzij anders vermeld op de kalender.
DATUM CLUB PLAATS KLASSE NAAM WEDSTRIJD
FEBRUARI
21 RYCB Galgenweel C-E-OK-Sn-O-F Nationaal 1
28 RBSC Heusden O Nationaal 2 (start 10u30)
28 HZC Hofstade C
MAART
6 ZSC-Bro Broechem O-E-C Orlent Beker
6 ZC Gavermeer Harelbeke F
12-13 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Antwerp Snipe Cup start 12u
13 ZSC-Bro Broechem L-LR-L4.7
20 KLYC Galgenweel OK-Sn-E-Spi  
28 NWV Berlare Spi
APRIL
2-3 DOCB-RYCB Port-Zélande O Optispring start 11u
3 OSM Schulensmeer AK start 12u
17 SODIPA Galgenweel AK (geen jeugd)
17 VVW Turnhout Turnhout 420-470-490 + AK (2-mansboten op sw-handicap)
17 VVW Nieuwpoort basis Brugge Sint Pietersplas Spi
24 KLYC Galgenweel O-C  
29-30-1 mei NLM Ophoven-Kinrooi L-LR-L4.7 OBK Master Laser
MEI
30 APRIL – 1 MEI SRNA Galgenweel FJ
1 SRNA Galgenweel FJ-Fb-L-LR-L4.7-Sn
7 WOS Oostende Spuikom O SFO
8 WVD Mechelen Hombeek C-E-Spi+AK Moederdag wedstrijd
8 OSM Schulensmeer AK start 12u
14-15-16 KYCN Nieuwpoort L-LR-L4.7 Europa cup -Van Laer Sailing OBK start 13u
15 SODIPA Galgenweel L-LR-OK-FJ
16 RBSC Heusden Heusden O Teamrace
21-22 RYCB-WVS Scharendijke C-E Youth Spring Cup
21-22 RNSYC-Twinsclub-OSRC Twinsclub Bredene D-SB20-Patin Ostend Cup 1
29 RYCB Galgenweel Sn Challenge Sprot
29 HZC Hofstade FJ-L-LR-L4.7
JUNI
4-5 VVW Inside Spuikom L-LR-L4.7 “De Blauwe Parel” start 13u
5 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Chocolade Race
10-11-12 RNSYC Oostende SB20 Open Belgians
12 HZC Hofstade Fb
12 OSM Schulensmeer D5 start 12u
12 KLYC Galgenweel Sn Teamrace 
18-19 RNSYC-Twinsclub-OSRC OSRC Oostende D-SB20-Patin a vela Ostend Cup 2
18-19 NLM + andere clubs Roermond (Nederland) AK Euregio-regatta voor ( kielklassen )
19 Port-Aventura Mol C-420-470-490
26 RBSC Braakman O Braakmancup /Nationaal 4
26 BZYC Brugge Spi
JULI
2-6 KYCN/WSKLuM Nieuwpoort O-C-E-420-Spl-L-LR-L4.7 Nieuwpoortweek – OBK C
3 VVW Turnhout Turnhout Spl, L, LR, L4.7,E, RSTera
9-10 RNSYC-Twinsclub-OSRC RNSYC Oostende Patin – D – SB20 – FF Ostend Cup 3 Bar Race
10 RBSC Braakman L-LR-L4.7-F Lasercup
10 OSM Schulensmeer AK
21-22-23-24 Twinsclub Bredene Patin a vela- Patin a vela junior XVI° Open Belgisch Kampioenschap
30-31 RNSYC – Twins-OSRC Oostende SB20-D-Patin a vela Ostend Cup 4 / Brugse Zot Cup
AUGUSTUS
4-5-6-7 RNSYC Oostende D OBK Draken start 13u
6-7 Port-Aventura Veerse Meer 490
13 KYC Koksijde 505-490-AK 4 u van St Idesbald
14-15 Twins-RNSYC-OSRC Twinsclub Bredene D-SB20-Patin Ostend Cup 5
13-14 RYCB Scharendijke L-LR-L4.7-F-420-470-Sn-FJ-E Beneluxkampioenschap start 12u
14 SIROCCO Paal AK 4u Paalse Plas, start 12u00
20-21 RYCB Scharendijke Sn OBK start 11u
20-21 NLM Ophoven – Kinrooi AK+505 Open Limburgs Kampioenschap  13u00
27 RBSC Heusden AK 6 Uren Race (start 11 u)
27 NLM Ophoven-Kinrooi O en eenmansjollen Afvaart van de Maas start 12u00
28 NLM Ophoven – Kinrooi O en eenmansjollen Optisail en Juniorsail
28 VVW Inside Oostende Spuikom O “De Blauwe Parel” Nationaal 5
SEPTEMBER
3 HZC Hofstade O 4 u van Hofstade
3-4 Twins-RNSYC-OSRC OSRC Oostende D-SB20-Patin Ostend Cup 6
4 SODIPA Galgenweel Sn-OK-Fb-FJ
4 SNWV De Ster St-Niklaas AK start 11u00
11 OSM Schulensmeer AK start 12u
10-11 RNSYC -Twins Oostende E-F OBK start 12u
10-11 ZSC-Bro Broechem Spi OBK
10-11 KLYC Galgenweel OK OBK start 12u
10-11 WSKLuM-RYCB Nieuwpoort O OBK start 12u
11 RBSC Heusden Heusden L-LR-L4.7 start 10u30
11 Port-Aventura Mol 490
11 BZYC Brugge C
17-18 RBSC Heusden O OBK Benjamin / nationaal 6 / reserve OBK
18 VVW Inside Spuikom E-Spi “De Blauwe Parel” reserve OBK E
24-25 Twins-RNSYC-OSRC Twinsclub Bredene D-SB20-Patin Ostend Cup 7
24-25 KLYC Galgenweel FJ OBK start 12u
24-25 OSM Schulensmeer 490 OBK start 13u
OKTOBER
1-2 OSM Schulensmeer AK Beker van België een-tweemansboten start 13u/reserve OBK
2 ZC Gavermeer Harelbeke Spi – E
2 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Snert race – Reserve OBK
2 Nuclea Mol C-L-LR-AK Nuclea&Wind start 10u30
9 ZSC-Bro Broechem Spi-E-O-L-LR-L4.7 reserve OBK Spi
9 VVW Galgenweel Galgenweel Fb OBK
9 WWSK Willebroek L-LR-L4.7
8-9 OK klasse Haltern OK Start 14u
16 KLYC Galgenweel O-C Nationaal 7
22 WOS Oostende Spuikom O Nationaal 8
23 RBSC Heusden Heusden E-Spi
20-23 RYCB Galgenweel 2,4 mR Antwerp City Cup
NOVEMBER
5 RYCB Galgenweel L-LR Kampioen der Kampioenen
6 VVW Galgenweel Galgenweel Sn-FJ Antwerpse Handjes
11 WVD Hombeek O-C-L-LR-L4.7-E+AK St Mettebeker start 10u30
13 RYCB Galgenweel Sn-L-LR-L4.7-OK-F-FJ Speculoos Race/reserve OBK F